KONSTRUKCJA DREWNIANA to polska firma, która rozwija swoje skrzydła na rynku polskim oraz zagranicznym od ponad 15lat. Lata doświadczeń pracy z drewnem pozwalają nazwać nas ekspertami w tej dziedzinie budownictwa. Na swoim koncie mamy ponad 150 realizacji obiektów drewnianych o konstrukcji szkieletowej od domków letniskowych sezonowych po domy całoroczne oraz obiekty usługowe. Zajmujemy się także budową domów modułowych, których zaletą jest możliwość ich sezonowego złożenia i magazynowania.

Staramy się wspierać Inwestora przez cały proces realizacji obiektu. Od projektu wraz z wyręczeniem od załatwiania spraw urzędowych po kompleksową realizację obiektu wraz z możliwością aranżacji wnętrza.

Do budowy wykorzystujemy wysokiej jakości, wysuszone drewno od sprawdzonych dostawców. Staramy się realizować obiekty w oparciu o wiodących producentów stolarki okiennej, drzwiowej oraz inne komponenty potrzebne do budowy domu.

Stawiamy sobie za cel zapewnić Inwestorowi wysoki poziom usług. Kładziemy duży nacisk na staranność wykonania oraz najwyższą jakość realizacji.

Cieszymy się zaufaniem Klientów także zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami i kontaktu z byłymi Inwestorami.